Aslı Enver Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslı Enver Fan Club

Aslı Enver Fan Club

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KaramürseL'de Gökhan Özen Çoşkusu

YazarMesaj
XxXBusRaXxX
Süper Moderatör
Süper Moderatör
XxXBusRaXxX

KaramürseL'de Gökhan Özen Çoşkusu Empty
MesajKonu: KaramürseL'de Gökhan Özen Çoşkusu   KaramürseL'de Gökhan Özen Çoşkusu Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 11:46 am

40 BİN KİŞİ GÖKHAN ÖZEN İLE COŞTU

Bir gün milletvekili olursam üniversite sınavını kaldıracağım.

Karamürselliler düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yıl dönümü Gökhan Özen'in şarkıları ile kutladı. Gökhan Özen ile 40 bin Karamürselli coşturdu.

Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yıl dönümü kapsamında Gökhan Özen muhteşem bir konser verdi. Dünden bugüne hit olmuş şarkıların yanı sıra sahne performansıyla da göz kamaştıran Gökhan Özen, kendisini izlemeye gelen binlerce Karamürselliye unutulmaz bir gecce yaşattı.

Konser sonunda Karamürsellilere güzel bir gecce yaşattığı için Gökhan Özen’e teşekkür eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Kurtuluş şenliklerimizin bizlerle birlikte olan Gökhan Özen’e teşekkür ederim.” dedi. Başkan Yıldırım daha sonra Gökhan Özen’e teşekkür plaketi ve ünlü Karamürsel sepeti takdim etti. Büyük coşku içinde geçen ve geç saatlere kadar süren konser sonrası yapılan havai fişek gösterileri de beğeni topladı.

Sevilen şarkılarını seslendiren Gökhan Özen, kendisini izlemeye gelen üniversiteye hazırlanan gençlerle de sohbet etti. Sınava karşı olduğunu söyleyen Gökhan Özen, “Ben üniversite sınavına oldum olası karşıyım. Bu kadar hayati bir durumu üç saate endeksleyip, stresini de yıllar öncesinden gençlerin omuzlarına yüklemek doğru değil. Bu sistem ülkemizde analitik düşünen, yaratıcı zekasını kullanan nesiller yerine, bir takım şeyler ezberleyip akabinde unutan tembel beyinler yetiştiriyor. Eğer bir gün olurda milletvekili olursam ilk icraatım üniversite sınavını kaldırmak için olurdu herhalde" dedi.

KaramürseL'de Gökhan Özen Çoşkusu
1 sayfadaki 1 sayfası