Aslı Enver Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aslı Enver Fan Club

Aslı Enver Fan Club

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hande'ye RekLam TekLifi

YazarMesaj
XxXBusRaXxX
Süper Moderatör
Süper Moderatör
XxXBusRaXxX

Hande'ye RekLam TekLifi Empty
MesajKonu: Hande'ye RekLam TekLifi   Hande'ye RekLam TekLifi Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 10:26 am

Oyuncu Hande Ataizi, sinirlenip magazincilere elindeki şemsiye ile vurmasından sonra şemsiye firmasından reklam teklifi almış.

NTV'de yayınlanan Okan Bayülgen'in "Senin Hikâyen" programının bu haftaki konuğu oyuncu Hande Ataizi oldu.

Magazin basınıyla gergin süreçler yaşayan ünlü oyuncu, konservatuara girerken sadece oyuncu olmak istediğini ve ünlü olmanın diğer yanını hiç düşünmediğini belirtti.

Bayülgen'in "Toplumsal figür olmaya engel mi olamadın?" sorusuna Hande Ataizi, "Hiç bir zaman gelin beni çekin" şeklinde magazin basınıyla bir iletişimi olmadığını vurgulayarak oyunculuk haricinde basınla çok fazla iletişimi olmasını istemediğini söyledi.

"Ama nedense, herhalde ilişkilerdeki gibi, hani kaçan kovalanır durumuyla, ben ne kadar uzak durursam durayım, bir şekilde ilgi odağı oldum" diyen Hande Ataizi, hiçbir şeyini ortada yaşamadığı için sürekli merak edilen bir konumda olduğunu ve takip edildiğini söyledi.

ÖZGÜRLÜĞÜMÜN BEDELİ SANSASYONLAR OLDU

Gizemli kalmasının, merak edilmesinin bir anlamda oyunculuğu açısından iyi olduğunu söyleyen Ataizi, "Ben öyle çok sevilesi, çok cici bir kız olmadım ki hiç. İstediğim gibi yaşadım.. Hiç bir zaman sınırlarım da olmadı hiç... Sanatçı olunca sanki mutant gibi, ne dans etmeye hakkın var ne hayatını yaşamaya hakkın var ne de atıyorum hani natürel herhangi bir şey, insani tavırlar sergilemeye hakkı var" diyerek bu haklarını zorla kullandığını ve bunların bedelinin de sansasyonlar olduğunu ifade etti.

ŞEMSİYE UYGUN BİR ÇÖZÜM OLARAK GELİYOR!

Okan Bayülgen, konuğu Hande Ataizi'ye, Amerika'ya gitmeden kısa bir süre önce magazincilerle yaşadığı şemsiyeli olayı da gündeme getirdi. "Şu şemsiye ile savunma meselesi ki onu hep araştırıyorum, ne yapılabilir diye. Tabi şemsiye bana hep uygun bir çözüm olarak geliyor" diyen Okan Bayülgen, 'kameracı, mikrofoncu adamlar' olarak nitelediği magazincilerin hep eğlenilen, alkol alınan bir mekân çıkışında geldiğine dikkat çekti.

Bayülgen, "Hep bir çıkış, eğlenilmeye çalışılmış. Ve de insanlar hep problemli çıkarlar bir yerden. Alkol aldıysa problem vardır, sevgiliyle kavga ederler falan.. Tam bunun üzerine geliyorlar ve artık orada kendi derdini unutup bir de bunlarla savaşma meselesi başlıyor" şeklinde konuştu.

'YA DÜŞERSE' DİYE TAKİP EDİYORLAR

Hande Ataizi de "çek, git" gibi bir durum olmadığını, 'ayağı kayar da düşerse' şeklinde bir yaklaşımla uzun süre, bütün kameralar eşliğinde sokakta yürümek durumunda kaldıklarını belirtti.

Genelde, kameralardan uzak, daha gözönünde olmayan bir mekânı tercih etmesine karşın o olayın yaşandığına vurgu yapan Hande Ataizi, "Yağmurlu bir gündü, (çok romantik oldu diyerek işi espriye vuruyor) şemsiyem açık, sevgilimle yürüyorum. Alttan, sağdan, soldan, hani böyle beş yüz tane kafa girince, bir de laftan da anlamadıkları için genel olarak... (Bayülgen: Ama şemsiye yumuşak bir uyarı. Odunla çıkmıyorsun sonuçta) Ee tabi bir de açık şemsiye olunca daha yumuşak bir uyarı oluyor" diye konuştu.

ŞEMSİYE REKLAMI TEKLİFİ GELMİŞ

Bu sözlerinden sonra Hande Ataizi, aldığı ilginç teklifle ilgili olarak şu sözleri sarf etti:

"Şemsiye reklamı geldi bana. Tabi canım. O kadar aslında, Cem Yılmaz'ın dediği gibi, o kadar komik bir dünyada yaşıyoruz ki... Komedi hakikaten içimizde. Benim o travmatik şemsiye durumundan sonra şemsiye reklamı geldi."

Ataizi, aslında bu durumun şemsiye firmaları açısından stratejik ve iyi bir durum olabileceği değerlendirmesini de yaptı.

'NE GÜZEL GEÇİRDİNİZ' DİYORLARMIŞ!

Okan Bayülgen ise, şemsiyelerle ilgili ilginç bir bilgi verdi. Londra'da özellikle kafaya vurmak için tasarlanmış şemsiyeler satıldığını anlatan Bayülgen, "Bazı sapların şemsiyesi bile yok. Belliki kafaya vurmak için" diye konuştu.

Hande Ataizi, magazincilerle yaşadığı o olayın ardından, sokaktan da ilginç tepkiler aldığını anlattı. Ataizi, "Beni sokakta görenler diyorlar ki 'Hande Hanım ne güzel geçirdiniz o şemsiyeyi. Ben de şimdi birine kızdım, o şemsiye olayı çok hoşuma gitti' diyorlar'" ifadesini kullandı.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU

Şemsiye açık olduğu için insanların canını fazla yakmayacağı yorumunu yapan Okan Bayülgen'in sözleri üzerine Hande Ataizi, "Yani çok acıtmadığımı umuyorum tabi ki ama orada tepkisel bir hareketti. Zaten çok sıkılmışım. Öncesinde de bir takım problemler olunca, bir de üstüne hani bardağı taşıran son damla paparazziler gelince biraz onlardan da çıkmış oldu açıkçası şemsiye durumu" açıklamasını yaptı

Hande'ye RekLam TekLifi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Serdar'ın reklam aşkı!